KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297190
nr 1229 7190
E Brand, "Litet fyrkantigt landskap", signerad. Olja på duk, 25x30
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:38:50
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)